emigracja do australii slimakiEmigracja do Australii

Emigracja do Australii. Proces emigracji do Australii może być dosyć złożony i kosztowny, szczególnie dla osób, które nie posiadają pożądanych w Australii kwalifikacji zawodowych lub rodziny skłonnej pomóc podczas pobytu w Australii. Nie znaczy to, że droga do Australii jest zamknięta dla niektórych z Was, oznacza to tylko, że może być trochę trudniej. Jeśli nie masz odpowiednich kwalifikacji – warto jest zaplanować swoją emigrację do Australii z kilkuletnim wyprzedzeniem – dążyć do celu poprzez zdobycie odpowiednich kwalifikacji i doświadczenia zawodowego. Czy na pewno?!? Zasady przyznawania wiz do Australii się zmieniają, a zawody które dzisiaj są pożądane w Australii mogą się okazać za kilka lat „nic nie warte”. Jeśli odwleczesz decyzję o emigracji do Australii – w tak zwanym „międzyczasie” znajdziesz „dobrze płatną pracę”, zaciągniesz kredyt na dom, i po jakimś czasie Twoje marzenie o Australii pozostanie … – jedynie marzeniem. Pomyśl – być może lepiej jest zdobyć odpowiednie kwalifikacje na miejscu w Australii. Skończenie szkoły w Australii daje Ci więcej punktów do wizy stałego pobytu, niż najlepszy uniwersytet poza Australią. W międzyczasie mogą się otworzyć nowe możliwości, o których nie myślałeś wcześniej. To, czy zaprzepaścisz swoje marzenia odwlekając decyzję o emigracji do Australii, czy podejmiesz kolejny krok ku przeprowadzce – zależy jedynie od Ciebie. Pamiętaj to TWOJE życie. Zadzwoń do naszego biura w Australii na numer +61 7 3668 0658 aby umówić konsultację z agentem migracyjnym i przedyskutować najlepsze dla Ciebie opcje lub  Zamów konsultację online

Jedno jest pewne należy uczyć się języka angielskiego (najlepiej nauczyć się go w Australii), gdyż wszystkie wizy do Australii na podstawie kwalifikacji zawodowych wymagają znajomości języka angielskiego. Podstawową przeszkodą w emigracji do Australii dla Polaków wydaje się być nieznajomość języka angielskiego na odpowiednim poziomie oraz strach przed niepowodzeniem – „a co jeśli się nie uda”. Nie jesteśmy w stanie nauczyć się za Was języka angielskiego, ale jesteśmy w stanie pomóc w tym aby „się udało”.

Chcesz emigrować do Australii a nie do końca wiesz jak zacząć, bądź wiesz, ale szukasz dodatkowych informacji, lub po prostu chcesz potwierdzić swoje wnioski. Wypełnij ankietę oceny szans na uzyskanie wizy do Australii, a sprawdzimy dla Ciebie jaka wiza jest w twoim szczególnym przypadku najkorzystniejsza.

Martwisz się, że w Australii będziesz daleko od rodziny – tak to prawda, dla niektórych to problem. Nikt nie mówi, że emigracja jest łatwa, czasami trzeba trochę potęsknić, w imię lepszego życia. Chińczycy są mistrzami cierpliwości jeśli chodzi o osiągnięcie celu jakim jest emigracja do Australii całej rodziny łącznie z rodzicami. Często najpierw przylatuje jeden członek młodszego pokolenia rodziny, który najlepiej rokuje na wizę. Kiedy już uzyska wizę stałego pobytu do Australii nabiera prawa do sponsorowania rodziców bądź reszty najbliższej rodziny i pomaga im również wyemigrować do Australii.

Jest grupa ludzi, dla których emigracja do Australii zwykle jest w miarę łatwa. Są to osoby pozostające w związku partnerskim z obywatelem Australii. Uzyskanie dla nich wizy niejednokrotnie okazuje się być niestety problematyczne ze względu na brak odpowiednich dokumentów udowadniających różne aspekty związku partnerskiego. Jeśli mamy w planie aplikowanie o wizę partnerską dobrze jest poradzić się Agenta Imigracyjnego na długo przed złożeniem wniosku wizowego. Przy wizie partnerskiej ważny jest okres przebywania w związku partnerskim oraz sposób w jaki związek zostanie udowodniony. Nie jest odosobnionym przypadkiem, że osoby przylatujące do Australii na wizę studencką, zwiazują się z Australijczykiem / Australijką i aplikują o wize partnerską. Przynajmniej język angielski nie stanowi tutaj problemu gdyż znajomość angielskiego nie stanowi kryterium uzyskania wizy partnerskiej.

Emigracja do Australii dla Polaków.

Głównym założeniem urzędu imigracji Australii jest, że osoba aplikująca o wizę tymczasową ma zamiar przed jej wygaśnięciem powrócić do kraju, z którego przybyła, lub innymi słowy – opuścić Australię. Urząd Imigracji dopuszcza jednak przedłużenie pobytu w Australii poprzez aplikowanie o kolejną odpowiednią wizę, co docelowo może skutkować uzyskaniem wizy stałego pobytu do Australii – emigracją do Australii na stałe.

Emigracja do Australii nie jest łatwym procesem. Możesz błądzić po meandrach prawa wizowego sam lub podjąć jedynie słuszną decyzję i poradzić się agenta imigracyjnego, który pomoże Ci wybrać najprostszą drogę do celu. Jeśli jesteś gotów na konsultację zadzwoń do naszego biura w Australii na numer +61 7 3668 0658 aby umówić konsultację z agentem migracyjnym i przedyskutować najlepsze dla Ciebie opcje lub  Zamów konsultację online

Więcej informacji o wizach do Australii znajdziesz tutaj. Jeśli szukasz dodatkowych informacji na temat emigracji do Australii – zajrzyj do naszego poradnika emigranta. A tutaj ciekawa dyskusja na temat kosztów życia w Australii.

Nie zapomnij zapisać się do naszego Newslettera:

[wysija_form id=”5″]

Po co emigrować do Australii? Hmmmm, dziwne pytanie…