Izabela Kornet – Relationship Manager Poland

Obecnie na zwolnienu lekarskim, do odwołania. Uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt z biurem w Australii

Poznaj Izabelę naszego doradcę ds. Relacji z klientem na terenie Polski. Izabela jest osobą, z którą powinieneś się skontaktować, jeśli chcesz wylecieć do Australii.

Głównym zadaniem Izabeli jest rozmowa z osobami zainteresowanymi wylotem do Australii. Sposoby komunikacji w których Izabela pracuje z pasją i pełnym zaangażowaniem to:

– media społecznościowe (Facebook i Instagram)

– rozmowy telefoniczne lub indywidulane spotkania

– organizacja wydarzeń i konferencji o Australii

Zaufanie i dobre relacje z klientem to dla niej podstawa współpracy. Izabela zajmuje się tworzeniem doskonałych relacji z klientami indywidualnymi i firmami na terenie Polski.

Kontakt telefoniczny: Obecnie na zwolnienu lekarskim, do odwołania.

Strefa czasowa: Polska

 

Karol Nowak – Rejestrowany Agent Migracyjny MARA

zdjecie

Karol Nowak jest rejestrowanym agentem migracyjnym (Migration Agents Registration Number 1280062), akredytowanym przez MARA (Migration Agents Registration Authority). Oznacza to, że może reprezentować Cię w Urzędzie Imigracji w Australii zgodnie z prawem. Dopełnia wszelkich spraw związanych z dokumentacją, finansami i dokłada największych starań, by otworzyć Ci drzwi do Australii. Karol oszacuje Twoje szanse na przylot do Australii, wspólnie z Tobą zdecyduje o rodzaju wizy i Twojej ścieżce zawodowej. To on będzie w Twoim imieniu dopełniał wszelkich formalności na terenie Australii. Kontaktując się z Karolem miej na uwadze strefę czasową obowiązującą w Brisbane.

Strefa czasowa: Brisbane, QLD, Australia

Paulina Nowak – CEO

zdjęcie profilowe Pauliny nowak z Australii wlascicielki agencji migracyjnej Nowak Migration 2019

Paulina Nowak zajmuje się bezpośrednim kontaktem z klientem indywidualnym oraz biznesowym w Australii. Zarządza każdym projektem, jaki jest aktualnie realizowany. Celem jej pracy jest przeprowadzenie od początku do końca Twojego procesu wizowego i zadbanie o to, by przebiegł sprawnie. To ona będzie opiekować się Tobą po tym, jak podejmiesz decyzję o emigracji do Australii i to z nią będziesz kontaktował się po rozpoczęciu procesu emigracji. Kontaktując się z Pauliną miej na uwadze strefę czasową obowiązującą w Brisbane.

Strefa czasowa: Brisbane, QLD, Australia