Izabela Kornet – Relationship Manager Poland

Izabela zajmuje się bezpośrednim kontaktem z naszymi klientami w Polsce. Jest organizatorką wydarzeń i konferencji na terenie Polski, w tym konferencji nt. emigracji do Australii. Usprawnia PR oraz marketing reprezentując Australis.pl w Polsce. Zajmuje się organizacją eventów, social mediami oraz kreatywnym zarządzaniem. Zaufanie i relacje z klientem to dla niej podstawa współpracy. Możesz kontaktować się z Izabelą telefonicznie lub mailowo, zważając na strefę czasową odpowiednią dla Polski. Izabela jest osobą, z którą powinieneś się skontaktować, jeśli chcesz wylecieć do Australii.

Kontakt mailowy: izabela@nowakmigration.com.au
Kontakt telefoniczny: 517320796
Strefa czasowa: Polska

 

Paulina Nowak – Business Development Manager

Paulina Nowak zajmuje się bezpośrednim kontaktem z klientem biznesowym w Australii. Zarządza każdym projektem, jaki jest aktualnie realizowany. Celem jej pracy jest przeprowadzenie od początku do końca Twojego procesu wizowego i zadbanie o to, by przebiegł sprawnie. To ona będzie opiekować się Tobą po tym, jak podejmiesz decyzję o emigracji do Australii i to z nią będziesz kontaktował się po rozpoczęciu procesu emigracji. Kontaktując się z Pauliną miej na uwadze strefę czasową obowiązującą w Brisbane.

Kontakt mailowy: info@nowakmigration.com.au
Kontakt telefoniczny +61 (07) 3668 0658
Strefa czasowa: Brisbane, QLD, Australia

 

Karol Nowak – Rejestrowany Agent Migracyjny MARA

Karol Nowak jest rejestrowanym agentem migracyjnym (Migration Agents Registration Number 1280062), akredytowanym przez MARA (Migration Agents Registration Authority). Oznacza to, że może reprezentować Cię w Urzędzie Imigracji w Australii zgodnie z prawem. Dopełnia wszelkich spraw związanych z dokumentacją, finansami i dokłada największych starań, by otworzyć Ci drzwi do Australii. Karol oszacuje Twoje szanse na przylot do Australii, wspólnie z Tobą zdecyduje o rodzaju wizy i Twojej ścieżce zawodowej. To on będzie w Twoim imieniu dopełniał wszelkich formalności na terenie Australii. Kontaktując się z Karolem miej na uwadze strefę czasową obowiązującą w Brisbane.

Kontakt mailowy: charles@nowakmigration.com.au
Kontakt telefoniczny +61 (07) 3668 0658
Strefa czasowa: Brisbane, QLD, Australia