Czy do Australii trzeba wizę?

Odpowiedź jest prosta – tak, każdy kto nie ma Australijskiego paszportu potrzebuje wizę aby legalnie przebywać na terenie Australii.

Jeśli masz już kupiony bilet do Australii a jeszcze nie masz wizy postaraj się o nią co prędzej.

Nie wpuszczą cię do samolotu jeśli nie pokażesz na lotnisku ważnej wizy do Australii.

Jest sporo różnych wiz do Australii i to o jaką będziesz się starać zależy od powodu, dla którego chcesz przylecieć.

Jeśli masz polski paszport i chcesz przylecieć turystycznie na nie dłużej niż 3 miesiące najlepiej aplikować o wizę eVisitor.

O wizę eVisitor aplikujemy online i zwykle jest przyznawana automatycznie w ciągu kilku minut, zwykle …

eVisitor jest ważny przez rok od daty przyznania. Kiedy przylecisz i czy ją wykorzystasz czy nie – to już zależy od Ciebie. Generalna zasada – najpierw wiza, potem kupujemy bilet do Australii.

UWAGA – jeśli zaznaczysz w aplikacji, że nie pracujesz, masz problemy ze zdrowiem, lub byłeś karany – aplikacja automatycznie idzie do sprawdzenia przez case officera i czas oczekiwania na decyzję może wynieść kilka dni lub nawet kilka tygodni.

Jeśli we sniosku o wizę nakłamiesz, że nie byłeś karany, dostaniesz wizę a w przyszłości jak będziesz aplikować o kolejną wizę w Australii, wyjdzie na jaw, że jednak byłeś karany, to ci odrzucą wizę bo parę lat wcześniej nakłamałeś.

Jeśli miałeś wyrok co najmniej 12 miesięcy – nie ma możliwości otrzymania wizy eVisitor – musisz aplikować o wizę subclas 600

Co roku na święta Bożego Narodzenia mamy spanikowanych klientów. „Mam już bilet, lot za 3 dni, złożyłem wniosek a jeszcze nie mam wizy, co robić!!!”

Wyobraźcie sobie, że w czasie świąt ilość aplikacji o wizę do Australii wzrasta kilkakrotnie a połowa urzędników jest już na urlopie, więc można się spodziewać opóźnień.

W przeszłości udało nam się przyspieszyć proces dla wielu klientów, zachody z tym jest co niemiara i pewności czy się uda na czas żadnej…

Jeśli potrzebujesz asysty z wizą – pisz, dzwoń.

5/5 - (4 votes)
Summary
Czy do Australii trzeba wizę?
Article Name
Czy do Australii trzeba wizę?
Description
Czy do Australii trzeba wizę? Prosta odpowiedź - tak, każdy kto nie ma Australijskiego paszportu potrzebuje wizę aby legalnie przebywać w Australii.
Author
Nowak Migration

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *