fbpx

Poniżej możesz zarezerwować konsultację z Australijskim Agentem Migracyjnym. Porada migracyjna trwa 45 minut.
Opłata musi być dokonana przed rozmową z Agentem Migracyjnym. Szczegóły na temat możliwości dokonania opłaty tutaj. Koszt konsultacji to 150 AUD lub 500 PLN.
W polu “Phone” Proszę podać swój numer telefonu (z numerem kierunkowym do kraju) oraz / lub skype ID w zależności od wybranej opcji. Proszę użyć tego samego maila, który został podany w oszacowaniu.
Proszę pamiętać o wyborze odpowiedniej strefy czasowej – system automatycznie dostosuje godziny.
Na podany poniżej email zostanie wysłane potwierdzenie rezerwacji z możliwością zmiany terminu lub usunięcia rezerwacji. Zmiana rezerwacji jest możliwa nie później niż 24 godziny przed terminem porady. Proszę mieć na uwadze, że generalnie nie zwracamy opłaty jeśli osoba nie będzie dostępna na umówione spotkanie. W przypadku konieczności przełożenia porady proszę samodzielnie zmienić termin. Procedura zostanie podana w mailu, który otrzymasz po rezerwacji.

Nie ma konieczności potwierdzania – skontaktujemy się z Tobą w podanym dniu i godzinie.  Jeśli zaistnieje konieczność przełożenia spotkania z naszej strony – zostaniesz poposzony o zmianę rezerwacji.

W przypadku problemów z dokonaniem rezerwacji proszę o kontakt.

Rezerwacja
5 (100%) 7 vote[s]

Sporo czasu poswięcamy aby napisać dla Ciebie ten post. Teraz czas na Ciebie. Będzie nam miło, jeśli pozostaniemy w kontakcie.
Jest kilka opcji:

  • Polub nas na Facebooku, dzięki temu będziesz na bieżąco.
  • Jeśli ten tekst trafia do Ciebie – podziel się nim ze znajomym.
  • Możesz śledzić nas na Instagramie: PaulinaKarol
  • Subskrybuj nas na YouTube