konsultacje z Agentem Migracyjnym australisJeśli planujesz przylecieć  do Australii, zanim podejmiesz ostateczną decyzję o wyborze wizy, powinieneś skonsultować się z najlepiej zorientowaną osobą w temacie emigracji do Australii. Jedyną osobą, które jest w stanie rzetelnie zweryfikować Twoją sytuację i przedstawić najlepsze dla Ciebie opcje jest Australijski Agent Imigracyjny.

Niezależnie czy już podjąłeś decyzję o tym, że chcesz powierzyć Agentowi swój proces wizowy, szukasz porady na temat dostępnych dla Ciebie opcji, czy też utknąłeś w procesie wizowym, który sam prowadzisz i szukasz pomocy – umów się na konsultacje z Rejestowanym Australijskim Agentem Imigracyjnym Karolem Nowakiem (MARN 1280062). Pamiętaj wiza studencka nie jest jedyną opcją na emigrację do Australii jak wielu być może Ci doradzało.

Koszt porady to 150AUD (Dolarów Australijkich) lub 500 PLN. Porada trwa zwykle 45 minut. Odbywa się telefonicznie, przez skype lub osobiście w naszym biurze w Brisbane. Koszt porady jest zaliczany na poczet przyszłych opłat w przypadku podjęcia współpracy i podpisania umowy na usługę migracyjną.

Wpłaty można dokonać:

  1. w PLN przez system transferuj.pl (możliwość zapłaty poprzez przelew online z konta bankowego, kartą kredytową lub przekaz pocztowy). Odnośnik do zapłaty 500 PLN za oszacowanie pełne tutaj.
  2. W AUD przez naszą stronę angielskojęzyczną tutaj.

Po zaksięgowaniu wpłaty proszę dokonać rezerwacji porady (link tutaj).

Znajdujemy się w Australijskim Brisbane.

Możesz nam również wysłać email na adres: contact(at)migration-agent.com

Telefon do biura w Australii +61 7 3668 0658 (odbieramy w Australijskie dni robocze w godzinach 09:00-17:00 czasu lokalnego Brisbane w Australii, po godzinach proszę zostawić wiadomość)

Nasz adres do korespondencji:

Nowak Migration
1048 Beaudesert Rd
Coopers Plains
QLD 4108
Australia