konsultacje z Agentem Migracyjnym australisJeśli planujesz przylecieć  do Australii, zanim podejmiesz ostateczną decyzję o wyborze wizy, powinieneś skonsultować się z najlepiej zorientowaną osobą w temacie emigracji do Australii. Jedyną osobą, które jest w stanie rzetelnie zweryfikować Twoją sytuację i przedstawić najlepsze dla Ciebie opcje jest Australijski Agent Imigracyjny.

Niezależnie czy już podjąłeś decyzję o tym, że chcesz powierzyć Agentowi swój proces wizowy, szukasz porady na temat dostępnych dla Ciebie opcji, czy też utknąłeś w procesie wizowym, który sam prowadzisz i szukasz pomocy – umów się na konsultacje z Rejestowanym Australijskim Agentem Imigracyjnym Karolem Nowakiem (MARN 1280062). Pamiętaj wiza studencka nie jest jedyną opcją na emigrację do Australii jak wielu być może Ci doradzało.

Koszt porady to 300AUD (Dolarów Australijskich). Porada trwa zwykle 45 minut. Odbywa się telefonicznie, przez skype lub osobiście w naszym biurze w Brisbane.

Konsultację można zarezerwować tutaj.

Znajdujemy się w Australijskim Sunshine coast.

Telefon do biura w Australii +61 (07) 5405 9551 (odbieramy w Australijskie dni robocze w godzinach 09:00-17:00 czasu lokalnego Brisbane w Australii, po godzinach proszę zostawić wiadomość)

Nasz adres do korespondencji:

4/26 Sunshine Beach Rd, Noosa Heads QLD 4567 Australia