wiza-turystyczna-do-australiiWiza turystyczna do Australii.

Dla kogo: Wiza turystyczna do Australii jest przeznaczona dla osób, które chcą odwiedzić Australię w celach turystycznych, odwiedzić rodzinę bądź przybyć na spotkanie biznesowe lub uczestniczyć w konferencji biznesowej. Na wizie turystycznj można również podjąć naukę do 3 miesięcy.

Wymagania: posiadacze polskiego paszportu mogą aplikować o wizę online przez stronę urzędu emigracji Australii. Nie ma konieczności wykonywania badań lekarskich oraz wykupywania ubezpieczenia lekarskiego, aczkolwiek jego posiadanie jest wskazane.

Ograniczenia: posiadacze wizy turystycznej nie mają prawa do pracy.

Są 2 rodzaje wizy turystycznej dla polaków. Wiza turystyczna do Australii eVisitor jest bezpłatna. Wydana zostaje na okres 12 miesięcy z prawem jednorazowego pobytu w Australii przez 3 miesiące. Aplikant musi się znajdować poza Australią w momencie aplikowania o tą wizę.

Poniższy film przedstawia proces aplikowania o wizę eVisitor.

Osoby które chcą aplikować o wizę turystyczną z terenu Australii lub interesuje ich dłuższy pobyt niż 3 miesiące powinny wziąć pod uwagę aplikowanie o wizę Visitor zamiast eVisitor. Wiza turystyczna do Australii Visitor może być przyznana na okres 3, 6 lub 12 miesięcy. Trzeba za nią zapłacić, musimy podać szczegółowy powód dlaczego chcemy w Australii przebywać dłużej niż 3 miesiące. Można o nią aplikować będąc w Australii jak również poza Australią.

Jeśli nie wiesz która wiza jest dla Ciebie odpowiednia skontaktuj się z nami a pomożemy w wyborze najlepszej opcji.