Nauka w Australii jako sposób na zdobycie stałego pobytu.

Coraz więcej ludzi poszukuje możliwości pogłębienia swojego wykształcenia celem osiągnięcia sukcesu zawodowego w coraz bardziej konkurencyjnym rynku pracy. Nauka w Australii to jedna z najbardziej poszukiwanych na świecie możliwości uzupełnienia edukacji. Australia słynie z wyśmienitego poziomu nauczania, australijskie wykształcenie jest uznawane na całym świecie, co więcej Australijski styl życia i pogoda umozliwiają doskonale łączenie nauki z wypoczynkiem. Nic dziwnego, że rokrocznie ponad 600.000 studentów z ponad 200 krajów z całego świata przybywa uczyć się do Australii. Zdobywają tutaj doświadczenie rozpoznawalne na całym świecie. Po ukończeniu nauki rozpoczynają lub kontynuują swoje kariery zawodowe z nową wiedzą, która otwiera dla nich drzwi wielu pracodawców.

Wiele z Australijskich szkół znajduje się w ścisłej światowej czołówce wielu rankingów, a sposób nauczania w niczym nie odbiega od najlepszych światowych standardów. Kierunki nauczania w których Australia dominuje na rynku światowym to: nauki medyczne, fizyka, chemia, IT, biotechnologia i astronomia. Wyśmienite opinie na całym świecie zdobywają absolwenci kierunków inżynieryjskich, biznesowych, socjologii i sztuki. Absolwenci Australijskich uczelni osiagają wszelkiego rodzaju nagrody naukowe na całym świecie, w tym 14 Nagród Nobla, co jest najwyższym wynikiem w przeliczeniu na populację kraju. Chyba żaden kraj na świecie nie jest w stanie zaoferować tak doskonale zbalansowanego stylu życia podczas nauki. Z jednej strony doskonała kadra nauczycielska, z drugiej wspaniały styl życia, przyroda, rozrywki kulturalne i sportowe, nie wspominajac o błękitnym oceanie, plażach i doborowym międzynarodowym towarzystwie.

 

Chyba nie ma na świecie lepszego kraju, w którym można uzyskać doskonałe wykształcenie i czuć się jak na wakacjach wykorzystując możliwości jakie daje Australijski styl życia. Przyjaźni ludzie, studenci z całego świata, doskonała pogoda, wspaniałe krajobrazy – wszystko to i wiele innych czynników sprawia, że Australia jest jedynym w swoim rodzaju, najlepszym wyborem do pogłębienia swojej edukacji i doświadczenia.

Wielu z naszych klientów podejmuje naukę w Australijskich koledżach na kierunkach biznesowych lub menadżerskich. Bardzo dużą popularnością cieszą się również księgowość, sztuka kulinarna (kucharstwo) oraz informatyka. Brak znajomości języka angielskiego nie stanowi przeszkody aby podjąć naukę w Australii. Większość szkół kierunkowych posiada w ofercie również kursy języka angielskiego. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest zapisanie się na cykl kursów – np: kilka miesięcy języka angielskiego, natępnie Cert III + Cert IV + Diploma of Management. Dostajemy wtedy jedną wizę na cały czas trwania nauki.

Nie zapomnij się zapisać do naszego Newslettera:

[wysija_form id=”5″]

Rate this post
Tagged on: